Пятница
29.03.2024
09:23
Форма входа
Поиск
Погода

Наш опрос
какой породе отдаете предпочтение?
Всего ответов: 480
Мини-чат
Друзья сайта
  • Все для велосипеда
  • Охотничьи собаки Вятки
  • Статистика

    Первый Украинский сайт о гончих

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 6 из 8
    • «
    • 1
    • 2
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • »
    Модератор форума: Рома2323, Vladimir72  
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » Проблемы гончих в украине » УКРАЇНСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАК
    УКРАЇНСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАК
    AndreikaДата: Суббота, 12.02.2011, 12:11 | Сообщение # 76
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 317
    Репутация: 1
    Статус: Offline
    Quote (Игорь)
    они без егерей и шагу ступить не могут

    Хотів би я бачити, як би хто з нас без єгера на індивідуальному полюванні в незнайомих угіддях ходив. По-перше не дозволять, по-друге того козла чи кабана і не знайдеш.
    Quote (Игорь)
    а тупо убить зверя на номере

    Ігор, може ти ніколи не був на загонному полюванні, але саме так все і відбувається. І "в них" і в нас.
    І куди там нам до їхньої культури полювання і їхніх вікових традицій.
     
    ИгорьДата: Суббота, 12.02.2011, 12:38 | Сообщение # 77
    Генерал-лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 647
    Репутация: 3
    Статус: Offline
    да ты прав на загонной охоте я не бил но я и не стремлюсь потому что мне ето не интересно гораздо интересней самому найти зверя понять его и выследить вот ето да а тупо стоять на номере и знать что болюбасу на тебя выйдет стадо кабанов и тупо всадить пулю в зверя а потом идти празновать в номер и гордится мол какой я крутой охотник ето не для меня
     
    AndreikaДата: Суббота, 12.02.2011, 13:01 | Сообщение # 78
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 317
    Репутация: 1
    Статус: Offline
    В мене батько колись тільки по таких полюваннях і їздив.
    Ігор, як збиралася їхня компанія в бані і починали розказувати історії з тих полювань, то я там вмирав від сміху і міг годинами слухати ті розповіді (якщо дозволяли). В кожному полюванні є своя чарівність. І повір, далеко не на кожному такому полюванні добувають звіра.
     
    SlavamazДата: Суббота, 12.02.2011, 13:53 | Сообщение # 79
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Репутация: 1
    Статус: Offline
    Quote
    ! Якщо там мисливець іде на полювання, то він, як правило, повернеться зі здобиччю, тому що є по чому стріляти.

    я не понял ето што самое главное в охоте ?


    А що ні?
    Епогеєм будь-якого полювання є трофей.
    Якщо ви вийшли в поле чи ліс щоб просто отримати радість від роботи собак, то це не полювання, це прогулянка. Я не кажу, що від цього не можна отримувати задоволення, навпаки, але ж це вже не полювання.
    Полювання, як таке, передбачає здобуття трофею чи намагання його здобути.
    Просто мисливці і їх методи здобуття бувають різні.
    А те, що там "у них" диких тварин більше, це говорить про їх культуру полювання та культуру ведення мисливського господа в цілому.
     
    ИгорьДата: Суббота, 12.02.2011, 14:37 | Сообщение # 80
    Генерал-лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 647
    Репутация: 3
    Статус: Offline
    Quote (Andreika)
    В мене батько колись тільки по таких полюваннях і їздив. Ігор, як збиралася їхня компанія в бані і починали розказувати історії з тих полювань, то я там вмирав від сміху і міг годинами слухати ті розповіді (якщо дозволяли). В кожному полюванні є своя чарівність. І повір, далеко не на кожному такому полюванні добувають звіра.

    ну так ето по нашему сразу узнается наше родное и баня и байки

    Добавлено (12.02.2011, 15:37)
    ---------------------------------------------

    Quote (Игорь)
    Епогеєм будь-якого полювання є трофей.

    ты что думаеш я тупой и не понимаю етого ,даже если я увижу зверя и побегаю целый день вместе с собами и не добуду его поверь радости у меня на душе будет не меньше чем я его добыл бы
    Quote (Slavamaz)
    А те, що там "у них" диких тварин більше, це говорить про їх культуру полювання та культуру ведення мисливського господа в цілому.

    блин далась Вам ихняя культура об етом и так все знают ну не будет у нас такого если у нас руководство все такое начиная с правительства и заканчивая низами то поверьте пару честных охотников нихрена ни сделают надо делать огромные перемены в области ведения охот хозяйства
     
    SlavamazДата: Суббота, 12.02.2011, 14:50 | Сообщение # 81
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Репутация: 1
    Статус: Offline
    Quote
    ты что думаеш я тупой и не понимаю етого ,даже если я увижу зверя и побегаю целый день вместе с собами и не добуду его поверь радости у меня на душе будет не меньше чем я его добыл бы

    Ну по-перше, я нікого не називав тупим, ні вас ні будь-кого іншого.
    А по-друге, я лиш хотів підкреслити, що ідучи на полювання, ви ідете за трофеєм, а не собак слухати, як тут розпинаєтесь. А якщо просто собак слухати - то це вже не полювання, а просто прогулянка або нагонка (чи як це правильно в гончатників називається).
    Не ви один, не здобувши нічого на полюванні, вертаєтесь додому щасливим. Повірте.


    Сообщение отредактировал Slavamaz - Суббота, 12.02.2011, 14:54
     
    ИгорьДата: Суббота, 12.02.2011, 15:00 | Сообщение # 82
    Генерал-лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 647
    Репутация: 3
    Статус: Offline
    послушай в первую очередь я иду на охот чтобы очередной раз побыть на природе и полюбоватся ее красотой а если будет добыт трофей то етот день станет намного ярче
     
    SlavamazДата: Суббота, 12.02.2011, 15:10 | Сообщение # 83
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Репутация: 1
    Статус: Offline
    Ігор, ви ще не забули з чого почалася наша з вами переписка на цю тему?
    Згадайте, а потім подивіться на свою останню фразу.

    А взагі то, це вже пішов офтоп

     
    КАРАТДата: Суббота, 12.02.2011, 17:04 | Сообщение # 84
    Лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 61
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Quote (nadyk)
    Я люблю полювання з лягавими, але я ніколи не заведу собі острівну лягаву. Якщо лягава, то тільки континентал і на 90% - драт

    В этом какраз суть проблемы.За эталон во всем мире взяты островные легавые и дратхаары, по птице ,испытываются по одним правилам с ними.Значит КГ должен работать по зайцу и лисице в соответствии с правилами испытаний гончих собак по этой дичи,тогда эта "порода" будет полноправной гончей.
     
    nadykДата: Суббота, 12.02.2011, 21:04 | Сообщение # 85
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 308
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Quote (КАРАТ)
    Quote (nadyk)Я люблю полювання з лягавими, але я ніколи не заведу собі острівну лягаву. Якщо лягава, то тільки континентал і на 90% - драт

    В этом какраз суть проблемы.За эталон во всем мире взяты островные легавые и дратхаары, по птице ,испытываются по одним правилам с ними.Значит КГ должен работать по зайцу и лисице в соответствии с правилами испытаний гончих собак по этой дичи,тогда эта "порода" будет полноправной гончей.

    Я цією фразою якраз хотів підкреслити те, що острівні лягаві і континентали належать до групи лягавих, а працюють зовсім по різному. На змаганнях/випробуваннях відмінно працюючий драт ніколи в житті не набере більше балів від відмінно працюючого сеттера, тому що правила, як на мене, то писані під сеттера чи пойнтера. А у цих собак зовсім інші стилі роботи. хоча і випробовуються по одинаковим, наперед програшним для континенталів правилам. Але хто скаже, що драт не ПОВНОПРАВНА ЛЯГАВА?
    Можливо, КГ на випробуваннях по деяких показниках буде уступати РГ, РПГ, а можливо в дечому і буде випереджувати. Порода ще на даний час СИРА, невідшліфована, а 80-90% тих, хто заявляє, що вона не має права на існування, навіть не бачили її не тільки в роботі, а просто вживу.
    А на рахунок правил випробувань/змагань для гончаків, то не варто забувати, що це НАШІ правила, які дійсні на території країн СНД (і то не всіх), а не міжнародні для гончаків. Правила - це останнє, що повинно хвилювати при створенні/відродженні тієї чи іншої породи. В першу чергу треба дивитись на користь даної породи на полювання, а тоді вже під ті вимоги, яким повинна відповідати порода, і правила писати.

    Добавлено (12.02.2011, 22:04)
    ---------------------------------------------

    Quote (Игорь)
    послушай в первую очередь я иду на охот чтобы очередной раз побыть на природе и полюбоватся ее красотой а если будет добыт трофей то етот день станет намного ярче

    Якщо іти на полювання не за трофеєм, то це не полювання. Це вже називається онанізм.
    Мисливець завжди на полювання іде за здобиччю!
    Я не роблю трагедії, якщо нічого не вполював, але якби я НЕ ХОТІВ щось вполювати, то на полювання просто не пішов би. Інакше втрачає смисл і саме поняття ПОЛЮВАННЯ, і мисливські собаки хіба що для понту.

     
    КАРАТДата: Суббота, 12.02.2011, 21:40 | Сообщение # 86
    Лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 61
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Quote (nadyk)
    На змаганнях/випробуваннях відмінно працюючий драт ніколи в житті не набере більше балів від відмінно працюючого сеттера, тому що правила, як на мене, то писані під сеттера чи пойнтера.

    Но отлично работающий дратхаар спокойно заработает диплом первой степени по перу,при компетентном эксперте,равноценный диплому сеттера или поинтера.При этом (при должной подготовке) справится с кровяным следом и с подачей и т. д. и т.п.В первую очередь это легавая,а потом все остальное.Потому если называют КГ гончей,то в первую очередь он должен гонять зверя на уровне культивируемых в нашей стране пород.
    Quote (nadyk)
    першу чергу треба дивитись на користь даної породи на полювання, а тоді вже під ті вимоги, яким повинна відповідати порода, і правила писати

    Правила писались не делитантами и под группу пород,а не под отдельную пороуду.Есть определенные каноны и создателям или людям которые хотят возродить породу с ними прийдется мирится.Это мое мнение.
     
    nadykДата: Воскресенье, 13.02.2011, 09:35 | Сообщение # 87
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 308
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Без образ.
    Це просто порівняння.
     
    Рома2323Дата: Воскресенье, 13.02.2011, 20:04 | Сообщение # 88
    Генерал-полковник
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 853
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    Спокуха парни biggrin
     
    vitall26Дата: Понедельник, 14.02.2011, 11:33 | Сообщение # 89
    Генерал-полковник
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 983
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    У европейцев культура выше чем у больщенства украинских охотников.
    Это большой плюс. Но охотник это не только культура а еще и понятие, умение, опыт и еще раз опыт охоты.
    Дай европейцу вытропить у нас кабана. Ни физухи не хватит ни ума ни опыта.

    Добавлено (14.02.2011, 12:33)
    ---------------------------------------------

    Quote (Slavamaz)
    Епогеєм будь-якого полювання є трофей.

    Оно то так да во только к примеру ох. на кабана у нас спортивная.
    Когда 50% успеха от самого охотника зависит. А когда в той же Венгрии на одного стрелка выскакивает по нескольку стад, одиночек и т.д. Лично для меня это уже не охота а просто стрельба с той же вышки по живым сущенствам.
    Интереса самой охоты "0".
     
    бригадирьДата: Понедельник, 14.02.2011, 13:38 | Сообщение # 90
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 37
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Quote (Игорь)
    ПОДДЕРЖИВАЮ какие они нахрен охотники нули без палочки а кичатся просто ух, смотреть тошно, теперь по теме на сколько я понял из всего вышенаписанного, то ето есть чисто реклама, люди у которых есть ети собы просто хотят заработать, если щенок без доков да и вообще без родословной стоит от 50 до 150 зеленых то не трудно представить что будет если породу признают теперь по поводу Кг мне так никто вразумительно не дал ответ когда ета порода у нас была и как она у нас нахрен пропала , и еще не по теме считаю людей которые при обращении пишут слово Вы с большой буквы намного образованнее чем те кто с маленькой

    Ну почну із середини.Про те,що звідки у нас ця порода я не писав ,бо вище по постах, було звинувачення,що ми на всіх сайтах пишемо одне і теж,і що хто спілкується на одному сайті,заходить і на інший.я так розумію,що ви не солідарні із своїм однодумцьом.
    Так ось тут є написано про те звідки у нас ця порода і хто її вкрав
    http://www.gonchak.com/
    Тепер перше.Ви як людина освітчена і знаєте з якої букви треба писати слово ви,малиб догнати,що за шавку,яка не має цінності ніхто би не платив 50-150 доларів,а раз платять то означає ,що собака являє собою якусь цінність.І ніякі доки в ціні собаці не додадуть,якщо на неї не буде попиту.


    Сообщение отредактировал бригадирь - Понедельник, 14.02.2011, 13:46
     
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » Проблемы гончих в украине » УКРАЇНСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАК
    • Страница 6 из 8
    • «
    • 1
    • 2
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • »
    Поиск: