Среда
24.04.2024
09:52
Форма входа
Поиск
Погода

Наш опрос
принес ли этот сайт Вам что то полезное?
Всего ответов: 78
Мини-чат
Друзья сайта
  • Все для велосипеда
  • Охотничьи собаки Вятки
  • Статистика

    Первый Украинский сайт о гончих

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 2
    • 1
    • 2
    • »
    Модератор форума: Vladimir72, Рома2323  
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » Щенки » В каком возрасте забирать щенков?
    В каком возрасте забирать щенков?
    hunter-uaДата: Четверг, 03.12.2009, 13:23 | Сообщение # 1
    Генерал-полковник
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1084
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    интересует этот вопрос знаю что в Европе отдают не ранее 8 недель, если правильно понял, у нас же есть практика розбирать в месяц. Заметил что если забрать щенка позже то с ним меньше проблем обе гончие забирались в месячном возрасте и обе пришлось везти у вет клинику по разным причинам, драта брали в два месяца возили в клинику но уже из за пираплазмоза и рос драт лучше как то.
     
    vitall26Дата: Четверг, 03.12.2009, 13:42 | Сообщение # 2
    Генерал-полковник
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 983
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    Лучше заберать в 2-х месячном возрасте, проверено.
     
    hunter-uaДата: Четверг, 03.12.2009, 16:25 | Сообщение # 3
    Генерал-полковник
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1084
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    ног в основном я наблюдаю приходится брать в месячном иначе выбора нет никакого cry
     
    Vladimir72Дата: Понедельник, 07.12.2009, 20:27 | Сообщение # 4
    Генерал-лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 540
    Репутация: 3
    Статус: Offline
    минимум 45 дней

    3 рг мр-153 иж-27
     
    hunter-uaДата: Вторник, 08.12.2009, 00:33 | Сообщение # 5
    Генерал-полковник
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1084
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    минимум не минимум а если хочеш выбирать то надо брать в месяц или если можно договорится то выбирать раньше, а потом забирать.
     
    Vladimir72Дата: Вторник, 08.12.2009, 08:02 | Сообщение # 6
    Генерал-лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 540
    Репутация: 3
    Статус: Offline
    Весной обл кинолог говорила осмотр щенков и выдача свидетельств не ранее 40 дней, как сейчас она делает незнаю.

    3 рг мр-153 иж-27
     
    hunter-uaДата: Вторник, 08.12.2009, 08:11 | Сообщение # 7
    Генерал-полковник
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1084
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    не ранее 40 лней но если раньше прорезались все зубы то может и раньше ее слова
     
    nadykДата: Вторник, 15.12.2009, 21:13 | Сообщение # 8
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 308
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    В Луцьку огляд цуценят проводять в місячному віці. До 45-денного віку в мене забирали 1-2 вижляти, решта розходилась до 2,5 - 3 місяців.
     
    osttДата: Среда, 16.12.2009, 09:06 | Сообщение # 9
    Подполковник
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 111
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Зі свого досвіду можу зробити висновок, що забирати від суки щенят найкраще у віці 2 місяці
    Просто не завжди є гарантія що вибраний Вами вижлець/вижловка ще залишиться у заводчика до цього часу
    Тому дехто і спішить якнайшвидше забрати...
    В ідеалі я би робив так - вибрав у 40- 50 днів, домовився з заводчиком ( якщо щенят не багато у виводку) і потім забрав би у віці 4 ( чотири) місяці
    Звичайно що щеня би вийшло дорожче , але позитив від довгого перебування з сукою це би перекрив.
    Це моя думка


     
    ПетроДата: Пятница, 18.12.2009, 23:56 | Сообщение # 10
    Рядовой
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 7
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    osst, візьмемо наприклад Цуценят Славича, я Флейту забирав у віці 40 днів (200 у.о)після робив 2 прививки по 10 у.е получилося 220, а зараз у Славичів залишилось 3 кобелька 5 місяців і продають вони їх по 250, тому в ціні в даному випадку різниці я непобачив, а от те що 40 днів зарано це факт, але що робити коли ти хочеш вибирати цуценя сам, тому всі стараються брати чим швидше і потрібно дуже добре знати заводчика аби він тобі відклав саме твого цуцика, дадуть на 10 баксів більше і все...
     
    nadykДата: Воскресенье, 20.12.2009, 16:47 | Сообщение # 11
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 308
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Я свою вижловку брав в 28 днів. Мені просто нетерпілось взяти швидше. Хоча днів 10 ще можна було б і почекати, але вже більшість вижлят були замовлені.
    Думаю, що брати в 40-45 днів якраз добре.
    По-перше: цуценяті більше приділяється уваги, бо воно одне і "все найкраще - дітям" biggrin
    По-друге: як правило, після 45-денного віку сучина вже цуценят практично до себе не підпускає.
    Трохи не погоджусь з Остапом на рахунок того, що довге перебування з сукою цуценятам приносить велику користь. Згідний з цим тільки тоді, коли з сукою лишається 1-2 цуценяти. Тоді дійсно вона їм приділяє увагу. При більшій кількості вони намагаються її "доїти", а в цьому віці у них дуже гострі зуби, вони досить сильно ранять їй соски і вона на це реагує агресивно. Від цього цуценятам немає ніякої користі.
    Звичайно, що в більш пізньому віці (2-5 місяців) вже більш-менш видно, що собою представляє цуценя. Але для заводчиика в такому віці вже ці цуценята стають "золотими" (при нормальній годівлі і належному утриманні, звичайно)
     
    osttДата: Понедельник, 21.12.2009, 20:56 | Сообщение # 12
    Подполковник
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 111
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Згоден Nadyk, я і мав на увазі невелику кількість цуценят при суці на довший час( 1-2 як Ти кажеш)
    Те що вони вийдуть золотими, і це теж розумію...
    Але при можливості і впевненості шо вибраного мною цуцика не продасть заводчик другому, попросив би притримати при суці подовше

    Правильно каже Петро ( так Петро чи Мирон, biggrin хахахх) що можуть забрати вибраного і все...


     
    a-hilДата: Вторник, 22.12.2009, 08:31 | Сообщение # 13
    Лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 59
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    в цьому році я брав собі вижловку. їй був місяць. але разом зі мною з того ж виводка брав собі вижловку мій товариш. я вирішив, що до тримісячного віку потримаю обох у себе. я помітив, що коли щеня росте одне, то розвивається "ну якось не так". їсть менше, росте повільніше, весь час скучає. потрмавши двох "сестер" lol lol lol разом моя думка підтвердилась. вижловочки гарно їли, добре та швидко розвивалися. а безкінечні ігри між собою гарно впливають на їхнє здоров"я.
     
    nadykДата: Суббота, 02.01.2010, 22:08 | Сообщение # 14
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 308
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Це зовсім інша справа! Саме цуценя трохи скучає, особливо коли живе не в квартирі. А вдвох їм веселіше, і їдять краще "від жадності" + ігри як фізичне навантаження. І ніхто не ображає!!!
     
    Igor73Дата: Среда, 27.01.2010, 21:29 | Сообщение # 15
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 286
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Я считаю, что щенков всётаки лучше забирать в возрасте 40 дней. В таком случае вы сможете проавильно и своевременно сделать прививки питомцу. Никто не даст гарантии что щенок проколот, а если проколот, то не факт, что вовремя.
    Во вторых, вы сможете максимально приделить щенку внимания в кормлении и воспитании. В итоге вырастет нормальная здоровая собака.
     
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » Щенки » В каком возрасте забирать щенков?
    • Страница 1 из 2
    • 1
    • 2
    • »
    Поиск: