Пятница
19.04.2024
18:25
Форма входа
Поиск
Погода

Наш опрос
какой породе отдаете предпочтение?
Всего ответов: 480
Мини-чат
Друзья сайта
  • Все для велосипеда
  • Охотничьи собаки Вятки
  • Статистика

    Первый Украинский сайт о гончих

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Модератор форума: Vladimir72, Рома2323  
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » пропала, найдена собака » Пропало два РГ
    Пропало два РГ
    Nik76Дата: Вторник, 04.01.2011, 21:30 | Сообщение # 1
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 23
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Прохання повідомити або повернути за винагороду!
    16.12.2010р. на полюванні в с. Прядівка Царичанського р-н Дніпропетровської обл. загубилися дві собаки, породи Російська гонча, віком 3 роки та 8 місяцівв ошийниках.
    20.12.2010р. бачили на каналі Дніпро-Донбас в районі с.Кущівка. Пошук не дав результатів. Рухаються у напрямку Полтавської обл.
    Моб.телефон +380977280527

    Добавлено (04.01.2011, 22:30)
    ---------------------------------------------
    Знайшлися !!! smile happy tongue Спасибі всим хто приймав участь у пошуках та телефонував.

    Прикрепления: 4063789.jpg (148.1 Kb) · 4827832.jpg (113.4 Kb) · 3632674.jpg (14.3 Kb) · 7515100.jpg (20.4 Kb)


    Сообщение отредактировал Nik76 - Среда, 22.12.2010, 07:48
     
    PashaДата: Среда, 05.01.2011, 09:21 | Сообщение # 2
    Генерал-майор
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 272
    Репутация: 2
    Статус: Offline
    Ну от і славно, а ти опиши будьласка як знайшов...
     
    Nik76Дата: Среда, 05.01.2011, 21:47 | Сообщение # 3
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 23
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Про пошуки можна написати книжку. 10 днів і ночей у пошуках по незнайомій місцевості - приємного мало. Перше, що я зробив-дав оголошення в газети, інтернет, розклеяв по селах в людних місцях з фотографіями та номерами телефонів, повідомив охотколективи та УОРи прилеглих районів. І обовязково скрізь пообіцяв винагороди. Дома з мене толку було мало, ніщо на ум не йшло. Тому я постійно перебував у пошуку на колесах. Чотири дні телефон мовчав. Як крізь землю провалилися. Затруднювали пошуки погодні умови - в степи не проїдеш, сніг, мокрийф сніг, дощ, доріг практично немає. В ті райони де пропали гончаки, постійно навідувалися вовки. З кожним днем шансів ставало все менше і менше. Особливо вже не сподівався знайти малого Тумана (8 місяців). На четвертий день почали надходити повідомлення. Бачили, проходили, зупинялися на ночівлю. Вмене вже був вироблений чіткий напрямок їхнього руху. Не радувало те, що вони віддалялися у протилежному напрямку від дому. Я реагував на кожний звінок митєво, але постійно не встигав на якісь лічені хвилини. Вони зникали майже у мене на очах, свіжий слід, свідки, напрям руху а знайти не можу. З кожним днем повідомлень меншало і шансів знайти теж. Тихими ночами, навіть чув як ганяють і ось поруч, але знайти не міг. На десятий день, ДЗВІНОК, лежать біля магазина у селі яке знаходиться за 50 км від мене, нікого до себе не підпускають. Попросив прослідити, приїхав, місцеві показали- МОЇ УРА! Сил не було навіть піднятися підійти до мене. А саме головне двоє. Не покинув старший Тумана. Купив місцевим пива і до пива і поїхав на радощах додому. Більше нагонку в парі проводити не буду. Окремо працюють, слухаються ніяких проблем завжди поверталися. Тільки зведу в пару, опустили голови і куди очі дивляться ГАЙДА! Хоча старший працював не в одному смичку і проблем ніяких. Не розумію нічого. Може щось порекомендуєте.
     
    Рома2323Дата: Среда, 05.01.2011, 22:38 | Сообщение # 4
    Генерал-полковник
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 853
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    Поздравляю с находкой!!!А как они у Вас на горн?
     
    Nik76Дата: Четверг, 06.01.2011, 18:37 | Сообщение # 5
    Сержант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 23
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    На горн ніяк не реагують бо не привчені. А треба було б. А зараз і не знаю можна починати привчати чи вже пізно. Та і як привчати я не зовсім знаю.
     
    hunter-uaДата: Четверг, 06.01.2011, 18:52 | Сообщение # 6
    Генерал-полковник
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1084
    Репутация: 5
    Статус: Offline
    Приучай, мі віжловку приучили года в 2-2,5 как токо смогли купить smile , а как приучить єто есть в любой книге по работе с гончими
     
    КАРАТДата: Суббота, 15.01.2011, 13:28 | Сообщение # 7
    Лейтенант
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 61
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Quote (Nik76)
    Та і як привчати я не зовсім знаю.

    Каждый раз перед кормлением труби в рог опредиленную мелодию.Гончие быстро это заучивают.Затем попробуй в угодьях-подойдут, дай лакомство.В дальнейшем используй рог только для подзыва или наклика на перевиденного зверя(если это нужно).Без надобности трубить не стоит,гончие перестанут валить на рог.УДАЧИ!!!
     
    Форум » Воспитание и розвидение гончих » пропала, найдена собака » Пропало два РГ
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск: